O mnie

Wasz ślub będzie przepełniony emocjami, które dadzą wyraz Waszej miłości, oddania, tradycji oraz tych wszystkich ulotnych odczuć, które uczynią ten dzień niepowtarzalnym.

Cechuje mnie dyskretne reporterskie podejście w kreowaniu fotograficznej opowieści w tym niezwykłym dla Was dniu. Staram się być w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie nie przeszkadzając i nie narzucając swojej osoby.
Robię zdjęcia z pozycji obserwatora, a moje swobodne podejście do fotografowania i artystyczna wizja pozwalają stworzyć niezwykłą kolekcję zdjęć oprawioną w wysokiej klasy albumy, które ludzie bardzo sobie cenią.

Moim celem jest dostarczenie Wam najwyższej jakości usługi – począwszy od uchwycenia fotografowanego momentu, aż do zaprezentowania gotowego zdjecia. Spędzę z Wami cały dzień, od przygotowań aż po sam koniec oczepin. Takie podejście pomoże wszystkim oswoić się ze mną i obecnością aparatu, co spowoduje, że zdjęcia będą naturalne i prawdziwe. Fascynuje mnie fotografia, która potrafi uchwycic atmosfere, emocje i opowiedzieć piękną historię.
Z pewnością z biegiem lat bardziej doceni się portret „podchwycony” okiem aparatu, uwieczniający niezapomniane emocje zamiast statycznej pozy. Jako fotograf zamierzam współpracować z Wami w celu stworzenia obrazów, które będą wyrazem pewnych wartości jakie nieodzownie niesie ze sobą Wasza decyzja o wzięciu ślubu. Równie ważnym elementem całej tej opowieści będą portrety ludzi, którzy dzielić będą z Wami te niezwykłe chwile, jednak najważniejsze będzie poznanie Was bliżej, tak aby w jak najlepszy sposób opowiedzieć o tym dniu.

Moją siedzibą jest Garwolin/Warszawa, Polska, ale z chęcią przyjadę na Wasz śłub, tam gdzie będzie trzeba. Dotychczasowe realizacje: Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Radom, Garwolin i wiele innych mniejszych miejscowości.

Jeśli podoba Ci się to co robię i jak to robię – skontaktuj się ze mną.

Kto wybierze mnie jako fotografa na swój ślub?

Zapewne nie każdej parze odpowiadać będzie formuła zdjęć jaką proponuję. Wiele ślubów fotografowanych jest nadal według pewnego schematu, który nie odzwierciedla indywidualności pary. Zapewne jest wielu fotografów, którzy w ten właśnie schematyczny nieco sposób wykona dobrze swoją pracę.

Moje podejście jest bardziej osobiste i wyczulone na niuanse właściwe tylko danej parze, jest to coś więcej niż tylko praca i dlatego podejmuję się wykonania mniejszej ilości zleceń w ciągu roku, na rzecz skoncentrowania się na tych właśnie niuansach, aby powstałe zdjęcia były naprawdę czymś dla Was wyjątkowym.

Wybór fotografa to poważna decyzja i chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Proszę nie wahajcie się i napiszcie do mnie, aby omówić wszystkie nurtujące Was kwestie. Będę zaszczycony mogąc uczestniczyć w tym magicznym dla Was dniu.

 

Join us on Facebook !