Rekomendacje

Fotografie są dla nas największą pamiątką z TEGO najważniejszego dnia. Dlatego na poszukiwania odpowiedniego fotografa poświęciliśmy kilka tygodni – dziesiątki przeanalizowanych ofert, kilka spotkań.
Po spotkaniu z Pawłem decyzja była szybka i nie mieliśmy już wątpliwości, że dobrze wybraliśmy.
Paweł jest profesjonalistą pod każdym względem.
Zrealizował dla nas sesję narzeczeńską, reportaż ślubny oraz sesję plenerową.
Każde ze zdjęć, które trzymamy dziś w rękach jest naszym małym, prywatnym dziełem sztuki i oddaje wszystkie emocje, które nam towarzyszyły. Podczas sesji narzeczeńskiej poznaliśmy olbrzymie poczucie humoru Pawła i od pierwszych chwil nie czuliśmy się skrępowani ani jego obecnością, ani trzymanym w jego rękach obiektywem. Podczas ślubu i wesela Paweł był „niewidzialny”, ale na zdjęciach uchwycił wszystkie emocje i wszystkie ważne dla nas chwile. Ukoronowaniem naszej współpracy była sesja plenerowa – pokonaliśmy wspólnie ponad 500 km i spędziliśmy dwa dni, aby zrealizować plener naszych marzeń. Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania!
Na uwagę zasługuje też nasz wyjątkowy album na zdjęcia. Wszystkie albumy realizowane przez Pawła wykonywane są ręcznie i na indywidualne zamówienie – przyciągają uwagę każdego, kto weźmie je do ręki.
Z całego serca polecamy współpracę z Pawłem. Jesteśmy przekonani, że jeszcze nie raz spotkamy się z nim po dwóch stronach obiektywu 🙂

– Wiktoria i Kuba

 

Chciałabym wraz z Mężem serdecznie podziękować Pawłowi za to, że wraz z aparatem 🙂 był z nami w tym ważnym dla nas dniu i poprzez swój fotoreportaż ślubny sprawił nam przepiękną pamiątkę na całe życie.Pawła na swojego Fotografa Ślubnego wybraliśmy po uważnych poszukiwaniach, nie była to więc jedna z pierwszych ofert, jednak od razu po zobaczeniu jego zdjęć intuicyjnie podjęliśmy decyzję. Wybraliśmy artystę, człowieka, który kocha to co robi i od którego emanuje pozytywna energia. Jego pasja i profesjonalizm przekładają się na podejście do tematu fotografii, artyzm zdjęć i jakość finalnego fotoreportażu ślubnego. Paweł jest także osobą bardzo pomocną przy przygotowaniach do ceremonii i wesela, chętnie udziela praktycznych wskazówek, doradza, kontakt z nim jest więc przyjemnością i odejmuje stresu. Jest fotografem dyskretnym, jest świadkiem wydarzeń uwieczniającym magiczne chwile na zdjęciach, nigdy intruzem wysuwającym się na pierwszy plan. To niezwykle ważne, ponieważ można mu zaufać. Widać, że zależy mu, aby Para Młoda czuła się wyjątkowo oraz naturalnie i pięknie wyszła na zdjęciach – taki też jest efekt pracy Pawła.
Dziękujemy więc pięknie jeszcze raz za wspaniałe zdjęcia które, trzeba zobaczyć bo jak tu je opisać 🙂 profesjonalizm oraz przesympatyczny kontakt 🙂
Serdecznie pozdrawiamy oraz polecamy Pawła.

– Kasia & Paweł

 

Co do współpracy to nie mogliśmy wybrać lepiej! Mówię serio.
Bardzo łatwo nawiązuję się z Tobą kontakt i jest on bardzo ciepły i przyjacielski od pierwszej chwili, co jest super i dużo znaczy w takim dniu jak ślub.
Dziękujemy jeszcze raz za pomoc i wsparcie z Twojej strony w czasie nerwowych ostatnich przygotowań – gdyby nie Twoja pomoc Rob byłby bez butonierki na własnym ślubie.
W czasie przyjęcia byłeś niezauważalny – nasi goście nie mogli uwierzyć, że zrobiłeś tyle zdjęć w czasie przyjęcia, nikt cię nawet nie zauważył na parkiecie. I o to chodziło.
Pozdrawiamy gorąco 🙂
– Jola i Robert

 

Zdjęciami z wesela Paweł pokazał pełen profesjonalizm w uchwyceniu wielu ulotnych i niepowtarzalnych chwil, które są nieodłącznym elementem takiej uroczystości. Wspaniale wyeksponowany moment w ruchu, dbałość o detal i zamysł autora przejawiają się w każdej wykonanej przez Niego fotografii. Niesamowitym w twórczości Pawła jest to, że każde zdjęcie niesie ze sobą treść oddającą szczególny charakter sceny w kadrze. Dzięki temu w efekcie otrzymaliśmy wspaniałą opowieść o naszym ślubie i weselu utrwaloną na kartach albumów.
Sesja plenerowa z Pawłem to mobilny plan zdjęciowy. Paweł potrafi z każdego wydobyć iskierkę profesjonalnego modela, co wyraźnie widać w efekcie końcowym Jego pracy. Współpracę z Pawłem wspominamy bardzo pozytywnie. Parom szukającym niezawodnego fotografa, z przyjemnością polecamy Pawła Traczyka.
– Ania i Paweł

 

Piękne, rewelacyjne, świetne – tak o zdjęciach mówili nasi bliscy, a my całkowicie się z tym zgadzamy 🙂 Albumy do pozazdroszczenia – kolaż zdjęć jaki stworzył dla nas Paweł jest po prostu kapitalny!!! Ciężko oderwać się od oglądania 🙂 Współpraca z Pawłem to czysta przyjemność – wszystkie dodatkowe życzenia zostały spełnione w 100%. Na weselu prawie niewidoczny, jednak dowody na to, że był istnieją 😉 Bardzo miło wspominamy sesję plenerową – dzięki Paweł za swobodną atmosferę i piękną pamiątkę na długie lata 🙂 Wszystkim, którzy zastanawiają się nad wyborem fotografa, szczerze polecamy.
Pozdrawiamy

– Asia i Adam

iza & miloszZ wielką przyjemnością polecamy współpracę z Pawłem. To fotograf przez duże „F”, który posiada tę niezwykłą cechę bycia „niewidzialnym”. Nie rozprasza swoją obecnością a zarazem jest wszędzie i potrafi uchwycić wszystkie wyjątkowe momenty. Efektem są naturalne zdjęcia, które oddają nastrój danej chwili. Paweł ma bardzo pomysłowe „oko”, ujęcia nie są sztampowe a jakość zdjęć jest na najwyższym poziomie. Cieszymy się, że to właśnie On stanął w dniu naszego ślubu za obiektywem.
Pawle, dziękujemy za przemiłą współpracę w trakcie ceremonii jak i podczas sesji zdjęciowej, za stworzenie swobodnej atmosfery na naszej sesji plenerowej.
Dziękujemy za spokój, uśmiech i kreatywność, za uwiecznienie wszystkich najważniejszych momentów naszej uroczystości, za stworzenie pięknego albumu, za fantastyczną pamiątkę na całe życie.:)
Pozdrawiamy

– Iza i Miłosz

ULA&PAWELBardzo cieszymy się ,że wybór fotografa padł właśnie na Pawła. Długo szukaliśmy kogoś odpowiedniego, aż trafiliśmy w dziesiątkę:) Atmosfera na sesji plenerowej była wspaniała  i mimo, że wróciliśmy do domu bardzo zmęczeni, to wróciliśmy z uśmiechem na ustach i poczuciem niezwykle udanego dnia. Efektem są piękne zdjęcia, które dzięki kreatywności Pawła, są jedyne w swoim rodzaju ,nietypowe jak na sesje ślubną, co jest dla nas ogromnym plusem 🙂 A albumy – boooskie! 🙂
Pozdrawiamy i serdecznie wszystkim polecamy Pawła!

– Ula i Paweł

Aneta_Simon_Pawel_Traczyk_2013a

We would like to say a heartfelt thank you for all your hard work and dedication on our wedding day….
and even more so for the truly beautiful photographs you produced, that captured the most intimate of moments and a whole range of expressions that really told the story of our special day.
We are overjoyed with our photographs and cant stop looking at them.
It was a pleasure to have you with us on our wedding day and I can honestly say that you worked so discretely we had no Idea you were so near half of the time!
We feel truly lucky that we found a photographer that shared our idea and love of how we wanted our wedding photos to look.
Your reportage style has provided us with the perfect ending to our amazing day.
WE WILL TREASURE OUR PHOTOGRAPHS FOREVER!EmojiEmoji
Thank you so much.
Aneta & Simon Emoji

 

Agnieszka & PawelJesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Pawłem. Jego profesjonalizm połączony z poczuciem humoru, zaowocował fantastycznymi zdjęciami. Są one urzekające, prawdziwe i piękne. Oglądając je wracamy do tego cudownego dnia i przeżywamy wszystko od nowa.Swobodna atmosfera podczas pleneru zapewniła nam świetną zabawę. Mamy nadzieję, że będzie jeszcze wiele okazji, żeby poprosić Pawła o uwiecznienie ważnych wydarzeń na zdjęciach. Zdecydowanie polecamy!!!

– Agnieszka i Paweł

 

Kasia&TomekPraca z Pawłem to sama przyjemność! Jest przesympatyczny, posiada duże poczucie humoru, a przede wszystkim to profesjonalny fotograf! W takcie ślubu i wesela jest „niezauważalny”, przez co nie odczuwa się skrępowania przed obiektywem. Sesja plenerowa to rewelacyjna zabawa, którą będziemy wspominać bardzo długo. Efektem pracy Pawła są śliczne zdjęcia zamieszczone w bardzo eleganckim albumie. Polecamy wszystkim Młodym Parom, którym zależy na najpiękniejszej pamiątce z dnia ślubu, jaką są zdjęcia.
– Kasia i Tomek

 

Taki dzień zdarza się raz w życiu.
Dzień pełen emocji, osobistych wzruszeń, szczerego szczęścia, ale i stresu czy obaw o perfekcyjność każde chwili. Warto więc, otaczać się w tym dniu osobami, którym można całkowicie zaufać i zostawić je z powierzonymi im obowiązkami. To daje poczucie choć trochę ulgi w sercu :). Zanim poznaliśmy Pawła osobiście, poznaliśmy jego zdjęcia. Zauroczyły nas, gdyż oddawały charakter par, które były bohaterami fotografii. Ponad to były świetne warsztatowo. Uznaliśmy, że jest to profesjonalista z wrażliwością, której szukaliśmy. Z powodu odległości dogadaliśmy szczegóły on-line i telefonicznie, ale całkowicie nam to nie utrudniło zrozumienia. Recepta była najprostsza: po pierwsze wiedzieliśmy mniej więcej czego oczekujemy, po drugie użyteczne były referencje fotograficzne i po trzecie zaufanie do rad Pawła, który doskonale przewidywał co i kiedy się sprawdzi oraz jak zadziała.  I nie pomylił się w ogóle. Był z nami podczas przygotowań do Ślubu, był podczas ceremonii w Kościele i był na Weselu, potem także na sesji plenerowej. Kiedy trzeba było z uśmiechem rozluźniał sytuację, szepną miłe słówko, pogodny i otwarty, w innych sytuacjach bacznie obserwował i rejestrował ulotne momenty. Złapał je wszystkie… dziś, zmaterializowane w albumie ślubnym, są naszą najpiękniejszą pamiątką! Dziękujemy.
– Nina i Przemek

 

Album jest wspaniały! Tak wewnątrz jak i na zewnątrz:) Zdjęcia obejrzeliśmy już chyba tysiąc razy i ciągle nam mało 🙂
Cieszymy się bardzo, że byłeś z nami w tym wyjątkowym dniu i wszystkie piękne chwile uwieczniłeś dla nas na papierze 🙂 Pozdrawiamy gorąco !
– Dorota i Marek

 

Dziękujemy za piękne zdjęcia 🙂  Wszyscy, którzy je obejrzeli są zachwyceni – szczególnie Babcia:) Zrobiłeś nam wspaniałą pamiątkę z naszego najpiękniejszego dnia.

 

 

– Emilia i Michał

Paweł to nie tylko świetny fotograf, ale też przesympatyczna i otwarta osoba. Cechuje go poczucie humoru oraz niezwykła dyskrecja podczas wykonywania swojej pracy. Jesteśmy zachwyceni zdjęciami (nasi Rodzice też) – są genialne:) Jest lepiej, niż myślałam – a przecież wiedziałam, że będzie dobrze:) Najbardziej zadowolna jestem z Twojej niesamowitej umiejętności uchwytywania atmosfery i fajnych momentów. Będzie co wspominać i za wiele lat. Zdjęcia, jakie otrzymaliśmy, spełniły z nawiązką nasze oczekiwania: oddały niesamowite emocje, jakie nam towarzyszyły oraz uwieczniły wszystkie najważniejsze momenty tego pamiętnego dnia. Sesja plenerowa była natomiast świetną zabawą. Przez cały czas kontakt z Pawłem by bardzo sprawny, co dla nas stanowiła ogromną zaletę. Album jest niesamowity!  Samo wykonanie bardzo nam się podoba (w szczególności oprawa z matriału), a i zdjęcia wyglądają lepiej, niż na komputerze:). Jesteśmy niesamowicie zadowoleni:)  Zdecydowanie i bez wahania – polecamy:)

– Gosia i Jacek

 

Wybór fotografa nie był łatwą decyzją, ale Nasz okazał się strzałem w 10.
Paweł to przeuroczy człowiek, a współpraca z nim to czysta przyjemność. Swoim profesjonalizmem sprawił, że czuliśmy się tego dnia wyjątkowo, a poczucie humoru Pawła było świetnym sposobem na pozbycie się stresu.
W efekcie otrzymaliśmy wspaniałe niepowtarzalne zdjęcia, pełne magii, w pełni oddające klimat i emocje jakie nam towarzyszyły.
Paweł! Dziękujemy za Twoje podejście do Nas, za przecudowne zdjęcia oraz za jedyny w swoim rodzaju album!

– Dorota i Maciek

 

Paweł jest świetnym fotografem, znającym się na swojej pracy, a przy tym szalenie sympatycznym. Zdjęcia wykonane przez Pawła oddają atmosferę i emocje, jakie towarzyszyły nam w dniu naszego ślubu i są przepiękną pamiątką, do której na pewno będziemy wracać z przyjemnością. Niewątpliwie atutem Pawła jest to, że wykonuje swoją pracę dyskretnie, jest „niewidoczny”, a jednocześnie cały czas obecny w centrum wydarzeń uwieczniając najważniejsze momenty z dnia ślubu… Dzięki współpracy z Pawłem, która przebiegała w przyjemnej, niezobowiązującej atmosferze, otrzymaliśmy piękne, reportażowe zdjęcia, które w pełni spełniły nasze oczekiwania. Jednym słowem – polecamy!

– Iwona i Mariusz

 

Serdecznie dziękujemy za przepiękne uwiecznienie najważniejszego dnia w Naszym życiu. Wszystkie zdjęcia, które dostaliśmy zrobiły na nas ogomne wrażenie. Gra kolorów, dynamizm i spontaniczność jaką uzyskaliśmy w końcowym efekcie jest godna mistrzów fotografii. Jeśli będzie drugi raz taka potrzeba napewno będziemy z Pawłem współpracować a na pewno go polecać. Więcej nie trzeba nic dodawać, gdyż zdjęcia mówią same za siebie… cudo.

 

– Olga i Michał

 

Jedna rzecz utkwiła nam najdobitniej po naszym weselu, bo przecież wszystko inne było dokładnie zaplanowane i było oczywiste od dawna. Pozytywnie zaskoczył nas pewien przeuroczy człowiek, który uwiecznił najważniejszą dla nas w życiu chwile, podkreślając niesamowitą ilość detali, będących dopełnieniem tego magicznego dla nas dnia. Twoje zdjęcia uświadamiają nam ten wspaniały, jakże ulotny dzień, dzięki Twojemu wyczuciu chwili czuliśmy się wyjątkowo i tak zostało do dnia dzisiejszego. Dziękujemy.

– Magdalena i Adam

 

Jesteśmy zachwyceni współpracą z Pawłem i efektem końcowym jakim są przepiękne zdjęcia z naszego ślubu i bankietu. Jak tylko zobaczyłam w Internecie jego portfolio wiedziałam, że nie chcę nikogo innego. Tuż po ślubie, gdy goście przemieszczali się na bankiet, my z Pawłem przeszliśmy po Starym Mieście robiąc spontaniczną sesję w plenerze. Atmosfera była cudowna, pogoda nam sprzyjała, a wspólne pomysły na zdjęcia były fantastycznym sposobem na pozbycie się stresu. Na samym bankiecie Paweł był bardzo dyskretny i nawet nie wiemy, kiedy udało mu się „cyknąć” nam i gościom niektóre fotki. Te zdjęcia są uwiecznieniem najpiękniejszych emocji jakie przeżyliśmy w życiu i za to bardzo dziękujemy.

– Zuza i Michał

 

Z przyjemnością chcielibyśmy polecić fotograficzne usługi Pawła, podkreślając przede wszystkim jego profesjonalizm i indywidualne, bardzo otwarte i mile podejście. Pawła poznaliśmy przy okazji przygotowań do ślubu. Od razu ujął nas sympatią, dyspozycyjnością i przede wszystkim, przekonał jakością zdjęć, tak że zdecydowaliśmy powierzyć mu niełatwe zadanie zrobienia pięknych i niebanalnych ujęć tego ważnego dnia. Doskonale zrozumiał nasze życzenia (zdjęcia naturalne, bez póz i ustawiania), jak i warunki w jakich przyszło mu robić zdjęcia (niepewna pogoda, brak światła). Wspaniale się do nich dopasował, dokładając starań, umiejętności technicznych i talentu, aby nasze pomysły ułożyć w spójna całość. W dniu ślubu, od momentu przygotowań do późnej nocy, był bacznym, choć dyskretnym i taktownym obserwatorem wydarzeń, które utrwalił, oddając charakter obecnych osób i nastrój chwili. Zrobił nam setki zdjęć, dokładnie takich, jakie chcieliśmy : barwnych, ciepłych, dowcipnych. Dlatego polecamy usługi  Pawła Traczyka wszystkim, którzy boja się ryzyka w ten ważny, bo przecież niepowtarzalny dzien.

– Monika i Pietro

 

Jesteśmy zachwyceni zdjęciami!! Nawet te nie obrobione są śliczne, a te miniatury…. KOSMOS (szczególnie to jedno na molo jak Antek mnie obejmuje w pasie i całuje moją szyję, a ja jestem odchylona do tyłu. TAKICH CHCEMY WIECEJ!! Normalnie nie chce być mało skromna, ale wyglądamy jak modele z katalogów kreatorów mody.

 

– Magdalena i Antonio

 

Paweł towarzyszył nam przez cały uroczysty Dzień Ślubu. Począwszy od przygotowań w domu Panny Młodej, poprzez Ceremonie Zaślubin, aż do Oczepin dyskretnie uczestniczył w wydarzeniach, uważnie obserwując i uwieczniając najpiękniejsze chwile. Swoim zawsze stosownym zachowaniem, nie narzucającą się obecnością, a przede wszystkim bezpośrednim i przyjacielskim sposobem bycia zdobył sympatię nie tylko naszą, ale również rodziny i gości oraz uznanie celebrującego msze Księdza. Zapewnił również komfortową, naturalną i nie krępującą atmosferę w trakcie sesji plenerowej i zdjęć plenerowych. Utrwalił nasze szczęście, miłość i wizerunek na setkach fotografii, które od niego otrzymaliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Pawłem, w szczególności ze znakomitych zdjęć oraz jego profesjonalizmu, życzliwości i „elastyczności”. Wdzieczni jesteśmy za jego zrozumienie naszych potrzeb i możliwości. Z przyjemnością możemy polecić Pawła Traczyka jako profesjonalnego fotografa i miłego uczestnika najważniejszych momentow w życiu.

– Anna i Marcin

 

Z Pawłem mieliśmy okazję współpracować przy organizacji naszego ślubu, który odbył się w tym roku. Zlecenie obejmowało sesję reportażową całości przygotowań w domu, ślubu oraz imprezy weselnej. Bardzo istotną sprawą dla nas było, aby osoba fotografa nie absorbowała i nie krępowała gości. Niezauważalność jego osoby pozwoliła gościom czuć się swobodnie, a w połączeniu z jego kunsztem i profesjonalizmem zaowocowało super reportażem. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić osobę Pawła, jako profesjonalnego fotografa. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru.

– Aga i Kamil

 

Współpraca z Pawłem od samego początku była świetna – wcale nie czuliśmy się skrępowani, że ktoś nam robi zdjęcia. W zasadzie był całkowicie niezauważalny, dlatego też wszystkie zdjęcia wyszły bardzo naturalnie. Wielką zaletą pracy z Pawłem była też możliwość wykonania zdjęć plenerowych w kilka dni po weselu. Polecamy wszystkim, którzy nie chcą oklepanych zdjęć ślubnych!!!

 

– Iza i Rafal

 

Zdjęcia są przepiękne, co uświadamiają nam kolejni oglądający, a fakt że wiele osób jest zdziwionych, że w ogóle mieliśmy profesjonalnego fotografa na weselu, pokazuje jak bardzo byłeś „nieinwazyjny” i nie ingerujący w to, co się działo. Dziękujemy za dyskrecję i oczywiście za jakość zdjęć. Mamy z nich naprawdę dużo frajdy. Jeśli będę mogła komuś Cię polecić, na pewno to zrobię.

 

– Dominika i Filip

 

Z przyjemnością chcielibyśmy polecić fotograficzne usługi Pawła, podkreślając przede wszystkim jego profesjonalizm i indywidualne, bardzo otwarte i mile podejście.

Pawła poznaliśmy przy okazji przygotowań do naszego ślubu. Od razu ujął nas sympatią, dyspozycyjnością, i przede wszystkim, przekonał jakością zdjęć, tak że zdecydowaliśmy się powierzyć mu niełatwe zadanie zrobienia pięknych i niebanalnych ujęć tego ważnego dnia.

Paweł doskonale zrozumiał nasze życzenia (zdjęcia naturalne, bez póz i ustawiania), jak i warunki w jakich przyjdzie mu robić zdjęcia (niepewna pogoda, brak światła). Wspaniale się do nich dopasował, dokładając starań, umiejętności technicznych i talentu, aby nasze pomysły ułożyć w spójną całość.

W dniu ślubu, od momentu przygotowań do późnej nocy, był bacznym, choć dyskretnym i taktownym obserwatorem wydarzeń, które utrwalił, oddając charakter obecnych osób i nastrój chwili.

Paweł zrobił setki zdjęć, dokładnie takich, jakie chcieliśmy : barwnych, ciepłych, dowcipnych. Dlatego polecamy usługi Pawła Traczyka wszystkim, którzy boją się ryzyka w ten ważny, bo przecież niepowtarzalny dzień.

– Monika i Pietro

 

Join us on Facebook !

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*