MENU
Paweł Traczyk Fotografia Ślubna
/
ZOBACZ
GALERIE PRYWATNE

Zaczynajmy! Nie mozemy doczekac sie Was poznac

Contact Block Decorative Icon

WE MAKE BEAUTIFUL THINGS

W

Jeśli chciałbyś sprawdzić, czy termin Waszego ślubu mamy jeszcze wolny, wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń na poniższy numer telefonu. Przyjmujemy rezerwację na rok 2019, 2020 i kolejne.
Nie zwlekajcie do ostatniej chwili, jak co roku rezerwujemy tylko ograniczoną liczbę terminów, a najpopularniejsze terminy schodzą najszybciej.

Mazowieckie, Warszawa, Garwolin
8888.555.10
slubne@paweltraczyk.com


Szczegóły dotyczące polityki prywatności i bezpieczeństwa znajdziesz tutaj: https://paweltraczyk.com/polityka-prywatnosci/


Decorative Image

F A Q
najczęściej zadawane pytania

Pytania na które chcielibyście znać odpowiedzi – Faq

Poniżej znajdziecie pytania, które najczęściej padają przed zawarciem umowy.  Jeśli wśród nich nie znajdziecie pytań, które chcielibyście zadać, proszę napiszcie do nas używając formularza kontaktowego na mojej stronie. Odpowiedzi możecie spodziewać w przeciągu 24h, ale zazwyczaj robimy to tak szybko jak to jest możliwe.

Czy możemy mówić do siebie po imieniu ?

Zdecydowanie tak i bardzo o to proszę.  Na pewno ułatwi to naszą całą współpracę.

Czy posiadacie pozwolenie na fotografowanie w kościele ?

Oczywiście. Posiadamy ważne w całym kraju zaświadczenia uprawniające do fotografowania podczas uroczystości kościelnych, wydane przez Kurię Metropolitalną Warszawską.
Odbyliśmy również przygotowanie liturgiczne z zakresu fotografowania w czasie uroczystości religijnych.

Jaki jest koszt usługi  ?

Koszt usługi wyliczany jest na podstawie zakresu usług jaki Was interesuje. Aby poznać dokładką cenę,  proszę prześlijcie zapytanie poprzez formularz kontaktowy, uzupełniając wszystkie pola i wypisując interesujący Was zakres (np. przygotowania, ślub w kościele/USC, wesele, sesja narzeczeńska, sesja plenerowa), a do 24h otrzymacie pełną wycenę.

Czy jest możliwość przedłużenia czasu waszej pracy ?

Mimo tego, że 12 godzin naszej obecności jest wystarczające, aby zarejestrować wszystkie najważniejsze momenty Waszego ślubu, nie mamy nic przeciwko zostać z Wami tak długo
jak będziecie chcieli za dopłatą.

Co otrzymamy w tej cenie ?

W cenie usługi otrzymujecie naszą prace w dniu Waszego ślubu przez 12 godzin lub do godziny 1.00 i dłużej,  jeśli będziecie mieli taką potrzebę. Odbitki wywołane na profesjonalnym papierze fotograficznym lub ręcznie wykonany fotoalbum,  zdjęcia w formie plików cyfrowych w dużej rozdzielczości, sesje plenerową, prywatną galerię internetową chronioną hasłem.

Czy istnieje możliwość podpisania umowy wysyłkowo ?

Chcąc iść na rękę naszym zapracowanym parom,  bardzo często nie mającym czasu na spotkanie się osobiście lub mieszkającym w innym mieście lub kraju,  praktykujemy wysyłkową formę dokonania formalności. Instrukcję sprawnego podpisania umowy na odległość wysyłam na email.

Z jakim wyprzedzeniem należy zarezerwować termin swojego ślubu ?

Przy rezerwacji terminu na fotografię ślubną panuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”. Pełna rezerwacja terminu polega na wpłaceniu zadatku i podpisaniu umowy. Na ogół pary rezerwują termin na rok przed ceremonią, czasami trochę wcześniej. Zadatek wpłacany jest gotówką podczas osobistego podpisywania umowy lub przelewem jeśli umowę podpisujemy wysyłkowo. Są również pary, które najpierw wpłacają zadatek, aby zarezerwować sobie termin, a w wolnej chwili spotykamy się w celu podpisania umowy i omówienia szczegółów.

Kiedy najlepiej wykonać sesję plenerową ?

Sesje plenerową najlepiej wykonać w dniu ślubu. Znamy sposoby, aby mimo napiętego harmonogramu dnia ślubu, wykonać sesję plenerową w tym dniu. Godne uwagi dla tych, którzy nie lubią pozować do zdjęć, nie chcą się więcej ubierać w stroje ślubne i chcą całość zamknąć w jednym dniu lub po prostu mieszkają daleko. O szczegóły proszę pytajcie indywidualnie.
Inny rozwiązaniem jest wykonanie sesji plenerowej w dogodnym dniu po ślubie. Ze wzg. na fakt, że bardzo często Pary Młode od razu po sobotnim ślubie wylatują na swój „miesiąc” miodowy, sesję plenerową najlepiej ustalić na któryś dzień przed wyjazdem czyli np. od poniedziałku do środy. Podczas gdy Wy odpoczywacie, my mam już pełny materiał i przystępujemy do jego obróbki. Jest to najlepsze rozwiązanie logistyczne. Często bywa tak, że po Waszym powrocie albumy są już gotowe do odebrania.

Czy udzielasz wskazówek i porad młodej parze jak się przygotować do zdjęć w dniu ślubu i na sesji plenerowej ?

Tydzień przed ślubem dostaniecie link do specjalnego poradnika dla młodej pary, a także w trakcie dnia ślubu staramy się służyć wam swoim doświadczeniem.

 Czy możemy zrobić sobie zdjęcie grupowe i pozowane zdjęcia  z rodziną i znajomymi ?

Oczywiście że tak, powiedziałbym nawet że musimy ! bowiem później okazuje się, że są to najlepsze zdjęcia „do ramki”  dla Waszych rodziców i dziadków.

Po jakim czasie będziemy mogli zobaczyć pierwsze zdjęcia ?

Pierwsze zdjęcia będziecie mogli zobaczyć dzień po ślubie na naszym Fanpagu w ramach zapowiedzi Waszego materiału.

Jak długo będziemy czekać na albumy ?

Po wybraniu przez Was okładki, albumy są gotowe do 4 tygodni.

Jakiego rodzaju informacje powinniśmy Wam przekazać przed dniem ślubu ?

Powinniście zapoznać nas z przybliżonym planem dnia, o której godzinie zaczną się przygotowania? o której godzinie przyjedzie Pan Młody? o której godzinie planujecie przyjechać do kościoła? Powinniśmy wiedzieć o wszystkich niestandardowych elementach przyjęcia weselnego. Wszystko po to by nic nas nie zaskoczyło, byśmy mogli utrwalić wszystkie ciekawe elementy Waszego wyjątkowego dnia.

ZOBACZ

HISTORIE ŚLUBNE

K