Albumy dla rodziców

 

Pomysłów na podziękowania dla rodziców jest wiele, ale z pewnością najlepszym z nich będą albumy z Waszymi zdjęciami.                                               Mogą to być albumy wykonane jeszcze przed Waszym ślubem i wręczone podczas podziękowań dla rodziców na weselu. W tych albumach możecie umieścić zdjęcia z wykonanej wcześniej sesji narzeczeńskiej lub Wasze prywatne fotografie.

Mogą to być również albumy wykonane po ślubie z Waszymi zdjęciami ślubnymi. Zdjęcia do tych albumów, możecie wybrać sami lub wyboru mogą dokonać rodzice z wcześniej przygotowanej galerii internetowej. Albumy dla rodziców mogą wyglądać identycznie jak Wasz album lub możecie zamówić każdy inny. Zazwyczaj zamawiane są w nieco mniejszym formacje 25x25 cm wraz z wklejonymi zdjęciami w formacie 15x23 cm - po jednym zdjęciu na stronę.

Zamawiając albumy uczestniczycie w ich tworzeniu. Każdy album może być spersonalizowany, grawerowany, tłoczony, wyposażony w ażurowe aplikacje, kamienie szlachetne, różnego rodzaju okienka i wiele innych przez co Wasze albumy będą jedyne w swoim rodzaju. O szczegóły pytajcie telefonicznie lub mailowo.