Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: file_entity. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/angel100/public_html/paweltraczyk.com/includes/bootstrap.inc).

Album dla Was

Moim celem jest dostarczenie Wam najwyższej jakości usługi. Począwszy od uchwycenia fotografowanego momentu, aż do zaprezentowania gotowych zdjęć w albumie. Właśnie z tego powodu Wasze zdjęcia potrzebują godnej oprawy.

W standardowej ofercie otrzymujecie piękny album tradycyjny w formacie 33x33 cm z czarnymi kartami, przekładanymi białym pergaminem wraz z wklejeniem zdjęć. Zdjęcia wklejane do albumu mogą być układane w dowolny sposób w różnych formatach, tworząc kolaż zdjęć. Dzięki takiemu rozwiązaniu, poprzez zmianę percepcji oglądania i wymuszonego podążania za kolejnym zdjęciem ułożonym chronologicznie Wasza historia oglądana w albumie nie nudzi się, znajdując coraz to nowsze smaczki na zdjęciach. Odbitki wykonywane są w profesjonalnym laboratorium fotograficznym w którym dbają o doskonałą reprodukcję kolorów (m.in. o naturalne oddanie kolorów skóry) i wyjątkową ostrość. Odbitki wywoływane są na papierze Kodak Professional Endura o strukturze jedwabiu lub na życzenie mogą zostać wywołane na papierze metalizowanym Fujicolor Crystal Archive Digital Pearl (metallic). Tak przygotowane albumy to najcenniejsza pamiątka, do której będzie wracać za każdym razem chcąc przypomnieć sobie jak piękny był Wasz ślub.