Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: file_entity. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/angel100/public_html/paweltraczyk.com/includes/bootstrap.inc).

Aksamit

 

Jednym z polecanych i sprawdzonych przeze mnie materiałów na okładkę jest aksamit. Materiał najwyższej klasy, miły w dotyku, "mięsisty", a zarazem łatwy w utrzymaniu czystości, praktyczny. Okładka wykonana z tego materiału znakomicie prezentuje się w połączeniu z jednym ze wzorów dostępnych okienek. Zdjęcie w okienku wywołane na papierze błyszczącym uszlachetnione przezroczystym akrylem niewątpliwie podnosi jego walory estetyczne. To połączenie nadaje wrażenie głębi, a jednocześnie chroni oprawioną fotografię przed uszkodzeniem. Wykonane w tej technice zdjęcie wystaje około 1-2 mm ponad powierzchnię okładki, co dodatkowo uwydatnia efekt przestrzenności oprawy. Aksamit możecie wybrać w jednym z 12 dostępnych kolorów, począwszy od koloru białego do czarnego. Wyboru koloru dokonacie z wzornika.

Okładka wykonana z tego materiału wygląda imponująco. Znakomitym uzupełnieniem jest wykonanie pudełka ozdobnego z tego samego materiału.