MENU
Paweł Traczyk Fotografia Ślubna
/
ZOBACZ
GALERIE PRYWATNE
O

O f e r t a

P R O M O C J A 2 0 1 9 - 2 0 2 0

Jesteście gotowi, aby rozpocząć naszą współpracę ?

All-Inclusive Wedding Day Storytelling

SPODOBAŁA CI SIĘ NASZA OFERTA ? Nie trać czasu - zarezerwuj swój termin już teraz ! NIE MIEŚCISZ SIĘ W NASZYM BUDŻECIE ? Sprawdź ceny u konkurencji i wróć do nas.
U nas otrzymujesz najlepszą cenę w stosunku do jakości !

NINA + PRZEMEK

MIELEC

Taki dzień zdarza się raz w życiu. Dzień pełen emocji, osobistych wzruszeń, szczerego szczęścia, ale i stresu czy obaw o perfekcyjność każde chwili. Warto więc, otaczać się w tym dniu osobami, którym można całkowicie zaufać i zostawić je z powierzonymi im obowiązkami. To daje poczucie choć trochę ulgi w sercu :). Zanim poznaliśmy Pawła osobiście, poznaliśmy jego zdjęcia. Zauroczyły nas, gdyż oddawały charakter par, które były bohaterami fotografii. Ponad to były świetne warsztatowo. Uznaliśmy, że jest to profesjonalista z wrażliwością, której szukaliśmy. Z powodu odległości dogadaliśmy szczegóły on-line i telefonicznie, ale całkowicie nam to nie utrudniło zrozumienia. Recepta była najprostsza: po pierwsze wiedzieliśmy mniej więcej czego oczekujemy, po drugie użyteczne były referencje fotograficzne i po trzecie zaufanie do rad Pawła, który doskonale przewidywał co i kiedy się sprawdzi oraz jak zadziała. I nie pomylił się w ogóle. Był z nami podczas przygotowań do Ślubu, był podczas ceremonii w Kościele i był na Weselu, potem także na sesji plenerowej. Kiedy trzeba było z uśmiechem rozluźniał sytuację, szepną miłe słówko, pogodny i otwarty, w innych sytuacjach bacznie obserwował i rejestrował ulotne momenty. Złapał je wszystkie… dziś, zmaterializowane w albumie ślubnym, są naszą najpiękniejszą pamiątką! Dziękujemy.

WIKTORIA + JAKUB

ŁOMIANKI, WARSZAWA

Fotografie są dla nas największą pamiątką z TEGO najważniejszego dnia. Dlatego na poszukiwania odpowiedniego fotografa poświęciliśmy kilka tygodni – dziesiątki przeanalizowanych ofert, kilka spotkań. Po spotkaniu z Pawłem decyzja była szybka i nie mieliśmy już wątpliwości, że dobrze wybraliśmy. Paweł jest profesjonalistą pod każdym względem.Zrealizował dla nas sesję narzeczeńską, reportaż ślubny oraz sesję plenerową.Każde ze zdjęć, które trzymamy dziś w rękach jest naszym małym, prywatnym dziełem sztuki i oddaje wszystkie emocje, które nam towarzyszyły. Podczas sesji narzeczeńskiej poznaliśmy olbrzymie poczucie humoru Pawła i od pierwszych chwil nie czuliśmy się skrępowani ani jego obecnością, ani trzymanym w jego rękach obiektywem. Podczas ślubu i wesela Paweł był „niewidzialny”, ale na zdjęciach uchwycił wszystkie emocje i wszystkie ważne dla nas chwile. Ukoronowaniem naszej współpracy była sesja plenerowa – pokonaliśmy wspólnie ponad 500 km i spędziliśmy dwa dni, aby zrealizować plener naszych marzeń. Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania ! Na uwagę zasługuje też nasz wyjątkowy album na zdjęcia. Wszystkie albumy realizowane przez Pawła wykonywane są ręcznie i na indywidualne zamówienie – przyciągają uwagę każdego, kto weźmie je do ręki. Z całego serca polecamy współpracę z Pawłem. Jesteśmy przekonani, że jeszcze nie raz spotkamy się z nim po dwóch stronach obiektywu :)

KASIA + PAWEŁ

WINIARNIA NAD JEZIOREM, JÓZEFÓW

Chciałabym wraz z Mężem serdecznie podziękować Pawłowi za to, że wraz z aparatem :) był z nami w tym ważnym dla nas dniu i poprzez swój fotoreportaż ślubny sprawił nam przepiękną pamiątkę na całe życie. Pawła na swojego Fotografa Ślubnego wybraliśmy po uważnych poszukiwaniach, nie była to więc jedna z pierwszych ofert, jednak od razu po zobaczeniu jego zdjęć intuicyjnie podjęliśmy decyzję. Wybraliśmy artystę, człowieka, który kocha to co robi i od którego emanuje pozytywna energia. Jego pasja i profesjonalizm przekładają się na podejście do tematu fotografii, artyzm zdjęć i jakość finalnego fotoreportażu ślubnego. Paweł jest także osobą bardzo pomocną przy przygotowaniach do ceremonii i wesela, chętnie udziela praktycznych wskazówek, doradza, kontakt z nim jest więc przyjemnością i odejmuje stresu. Jest fotografem dyskretnym, jest świadkiem wydarzeń uwieczniającym magiczne chwile na zdjęciach, nigdy intruzem wysuwającym się na pierwszy plan. To niezwykle ważne, ponieważ można mu zaufać. Widać, że zależy mu, aby Para Młoda czuła się wyjątkowo oraz naturalnie i pięknie wyszła na zdjęciach – taki też jest efekt pracy Pawła. Dziękujemy więc pięknie jeszcze raz za wspaniałe zdjęcia które, trzeba zobaczyć bo jak tu je opisać :) profesjonalizm oraz przesympatyczny kontakt :) Serdecznie pozdrawiamy oraz polecamy Pawła.

DZIĘKUJEMY WAM

Za to, że bierzecie nas pod uwagę planując swój ślub. Za to, że poświęcacie swój czas na oglądanie naszej strony i wierzycie w nasze umiejętności, za zaufanie i w końcu za to, że wybieracie nas na swoich fotografów ślubnych i chcecie abyśmy byli jego częścią.
To od nas będzie zależało jakie momenty z tego pięknego dnia będziecie pamiętać przez resztę swojego zycia.

ZAREZERWUJ SWÓJ TERMIN

ZOBACZ

HISTORIE ŚLUBNE

P