MENU
Paweł Traczyk Fotografia Ślubna
/
ZOBACZ
GALERIE PRYWATNE

Albumy

Wykonywane są ręcznie na nasze zamówienie w autorskiej pracowni introligatorskiej. Gwarantuje to ich niepowtarzalność i najwyższą jakość wykonania. Każdy album jest małym dziełem sztuki, wykonywanym pod indywidualne zamówienie z najwyższą starannością. Sami możecie dopasować wzór okładki, kolor, ilość kart, odpowiednio go spersonalizować. Zaprojektujcie je według swojego uznania, zasługujecie na najlepsze!

TWORZYMY DLA WAS TO CO NAJLEPSZE, REJESTRUJEMY ULOTNE CHWILE I PRZEKAZUJEMY JE WAM W NASZYCH ALBUMACH

Celem naszym jest dostarczenie Wam najwyższej jakości usługi. Począwszy od uchwycenia fotografowanego momentu, aż do zaprezentowania gotowych zdjęć w albumie. Właśnie z tego powodu Wasze zdjęcia potrzebują godnej oprawy. W standardowej ofercie otrzymujecie piękny fotoalbum w formacie 20×30 cm z 30 stronami. Własnoręcznie wykonujemy dla Was projekt ułożenia zdjęć w albumie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, macie pełną kontrolę podczas powstawania Waszego albumu. Wszystkie zdjęcia, które się w nim znajdą wybierane są przez Was z wcześniej przygotowanej galerii internetowej.
Albumy wykonywane są na papierze fotograficznym w profesjonalnym laboratorium fotograficznym, w którym dbają o doskonałą reprodukcję kolorów
(m.in. o naturalne oddanie kolorów skóry) i wyjątkową ostrość. Odbitki wywoływane są na profesjonalnym papierze fotograficznym firmy Fuji DP II o strukturze jedwabiu lub na życzenie mogą zostać wywołane na papierze metalizowanym Fujicolor Crystal Archive Digital Pearl (metallic).
Tak przygotowane albumy to najcenniejsza pamiątka, do której będzie wracać za każdym razem chcąc przypomnieć sobie jak piękny był Wasz ślub.

POLECANE MATERIAŁY

na okładkę

Column Block Decorative Icon
A
No.1

AKSAMIT

Jednym z polecanych i sprawdzonych przeze mnie materiałów na okładkę jest aksamit. Materiał najwyższej klasy, miły w dotyku, "mięsisty", a zarazem łatwy w utrzymaniu czystości, praktyczny. Okładka wykonana z tego materiału znakomicie prezentuje się w połączeniu z jednym ze wzorów dostępnych okienek. Zdjęcie w okienku wywołane na papierze błyszczącym uszlachetnione przezroczystym akrylem niewątpliwie podnosi jego walory estetyczne. To połączenie nadaje wrażenie głębi, a jednocześnie chroni oprawioną fotografię przed uszkodzeniem. Wykonane w tej technice zdjęcie wystaje około 1-2 mm ponad powierzchnię okładki, co dodatkowo uwydatnia efekt przestrzenności oprawy. Aksamit możecie wybrać w jednym z 12 dostępnych kolorów, począwszy od koloru białego do czarnego. Wyboru koloru dokonacie z wzornika. Okładka wykonana z tego materiału wygląda imponująco. Znakomitym uzupełnieniem jest wykonanie pudełka ozdobnego z tego samego materiału.

Column Block Decorative Icon
P
No.2

PLECIONKA

Okładka pokryta plecionką charakteryzuję się klasycznym wzornictwem. Album wygląda jakby był pokryty lnem, z tą różnicą że jest to materiał 100x trwalszy i odporny na zabrudzenie. Gęsty splot nadaje wyraźną fakturę, co niewątpliwie wygląda pięknie - zwłaszcza na żywo. Elementy albumów połączone są ze sobą specjalistycznym klejem, a grzbiety dodatkowo wzmacniane co gwarantuje bardzo wysoką trwałość albumów. Blok albumu produkowany z papieru barwionego w masie, o intensywnej barwie, nie zawiera metali ciężkich i co najważniejsze dla fotografii ma neutralne pH. Liczbę kart w albumie można dowolnie konfigurować w zakresie od 10 do 50 kart co jedną kartę. Zdjęcie na okładkę wywoływane jest na papierze jedwabistym, zespolone z podkładem wraz z efektownym i starannie wykonanym wycięciem w okładce tworzą efekt przestrzenności. Zdjęcie jest umieszczone poniżej płaszczyzny okładki, co znacznie utrudnia możliwość uszkodzenia oprawionej fotografii.

Column Block Decorative Icon
E
No.3

EKOSKÓRA

Chyba najbardziej popularne są albumy z okładką ze skóry ekologicznej. Znakomita imitacja skóry naturalnej w przystępnej cenie, a dodatkowo najłatwiejsza w utrzymaniu czystości. Okładki albumów mogą być zdobione pięknymi wzorami, wycinanymi laserowo, kaboszonami w których zdjęcie oprawione jest szkłem o szlifie kaboszonowym. Zdjęcie oprawione w tej technice sprawia wrażenie jakby było otulone przeźroczystą kroplą. Możliwe jest również wykonanie spersonalizowanego tłoczenia na okładce. Tłoczenie może być w formie dowolnego napisu (np.: imiona, data itp.), a także w formie indywidualnie zaprojektowanego znaku graficznego. Istnieje również możliwość zamówienia albumów w skórze naturalnej. Pełny katalog produktów wysyłam na życzenie.

A

ZOBACZ

HISTORIE ŚLUBNE

Rekomendują Nas

[instagram-feed feed=1]
GALERIE PRYWATNE