MENU
Paweł Traczyk Fotografia Ślubna
/
ZOBACZ
GALERIE PRYWATNE

PYTANIA & ODPOWIEDZI

P

Pytania na które chcielibyście znać odpowiedzi – Faq

Poniżej znajdziecie pytania, które najczęściej padają przed zawarciem umowy.  Jeśli wśród nich nie znajdziecie pytań, które chcielibyście zadać, proszę napiszcie do nas używając formularza kontaktowego na naszej stronie. Odpowiedzi możecie spodziewać w przeciągu 24h, ale zazwyczaj robimy to tak szybko jak to jest możliwe.

Czy możemy mówić do siebie po imieniu ?

Zdecydowanie tak i bardzo o to prosimy.  Na pewno ułatwi to naszą całą współpracę.

Czy posiadacie pozwolenie na fotografowanie w kościele ?

Oczywiście. Posiadamy ważne w całym kraju zaświadczenia uprawniające do fotografowania podczas uroczystości kościelnych, wydane przez Kurię Metropolitalną Warszawską. Odbyliśmy również przygotowanie liturgiczne z zakresu fotografowania w czasie uroczystości religijnych.

Jaki jest koszt usługi  ?

Koszt usługi wyliczany jest na podstawie zakresu usług jaki Was interesuje. Aby poznać dokładką cenę,  proszę prześlijcie zapytanie poprzez formularz kontaktowy, uzupełniając wszystkie pola i wypisując interesujący Was zakres (np. przygotowania, ślub w kościele/USC, wesele, sesja narzeczeńska, sesja plenerowa), a do 24h otrzymacie pełną wycenę.

Czy jest możliwość przedłużenia czasu waszej pracy ?

Mimo tego, że 12 godzin naszej obecności jest wystarczające, aby zarejestrować wszystkie najważniejsze momenty Waszego ślubu, nie mamy nic przeciwko zostać z Wami tak długo jak będziecie nas potrzebowali za dopłatą.

Co otrzymamy w tej cenie ?

W cenie usługi otrzymujecie naszą prace w dniu Waszego ślubu przez 12 godzin lub do godziny 1.00 i dłużej,  jeśli będziecie mieli taką potrzebę. Odbitki wywołane na profesjonalnym papierze fotograficznym lub ręcznie wykonany fotoalbum lub album tradycyjny,  zdjęcia w formie plików cyfrowych w dużej rozdzielczości, sesje plenerową, prywatną galerię internetową chronioną hasłem.

Czy istnieje możliwość podpisania umowy wysyłkowo ?

Oczywiście,  praktykujemy wysyłkową formę dokonania formalności. Instrukcję sprawnego podpisania umowy na odległość wysyłamy na email.

Z jakim wyprzedzeniem należy zarezerwować termin swojego ślubu ?

Przy rezerwacji terminu na fotografię ślubną panuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”. Pełna rezerwacja terminu polega na wpłaceniu zadatku i podpisaniu umowy. Na ogół pary rezerwują termin na rok przed ceremonią, czasami trochę wcześniej. Zadatek wpłacany jest gotówką podczas osobistego podpisywania umowy lub przelewem jeśli umowę podpisujemy wysyłkowo. Są również pary, które najpierw wpłacają zadatek, aby zarezerwować sobie termin, a w wolnej chwili spotykamy się w celu podpisania umowy i omówienia szczegółów.

Kiedy najlepiej wykonać sesję plenerową ?

Sesje plenerową najlepiej wykonać w dniu ślubu. Znamy sposoby, aby mimo napiętego harmonogramu dnia ślubu, wykonać sesję plenerową w tym dniu. Godne uwagi dla tych, którzy nie lubią pozować do zdjęć, nie chcą się więcej ubierać w stroje ślubne i chcą całość zamknąć w jednym dniu lub po prostu mieszkają daleko. O szczegóły proszę pytajcie indywidualnie.
Innym rozwiązaniem jest wykonanie sesji plenerowej w dogodnym dniu po ślubie. Ze wzg. na fakt, że bardzo często Pary Młode od razu po  ślubie wylatują na swój “miesiąc miodowy”, sesję plenerową najlepiej wykonać przed wyjazdem. Podczas gdy Wy odpoczywacie, my mamy już pełny materiał i przystępujemy do jego obróbki. Jest to najlepsze rozwiązanie logistyczne. Często bywa tak, że po Waszym powrocie albumy są już gotowe do odbioru.

Czy udzielasz wskazówek i porad młodej parze jak się przygotować do zdjęć w dniu ślubu i na sesji plenerowej ?

Tydzień przed ślubem otrzymacie email z poradnikiem i ankietą do wypełnienia, dzięki którym Wasze zdjęcia mogą wyglądać jeszcze lepiej, a także w trakcie dnia ślubu staramy się służyć Wam swoim doświadczeniem.

 Czy możemy zrobić sobie zdjęcie grupowe i pozowane zdjęcia  z rodziną i znajomymi ?

Oczywiście że tak, powiedziałbym nawet że musimy ! bowiem z upływem lat okazuje się, że zdjęcia te mają większą wartość niż początkowo by się mogło wydawać.

Po jakim czasie będziemy mogli zobaczyć pierwsze zdjęcia ?

Pierwsze zdjęcia będziecie mogli zobaczyć dzień po ślubie na naszym Fanpagu w ramach zapowiedzi Waszego materiału.

Jak długo będziemy czekać na albumy ?

Na gotowe albumy będziecie musieli poczekać od 2 do 4 tygodni. Dużo będzie zależało od Was samych, jak szybko wybierzecie zdjęcia do swojego albumu.

Jakiego rodzaju informacje powinniśmy Wam przekazać przed dniem ślubu ?

Powinniście zapoznać nas z przybliżonym planem dnia i ze wszystkimi niestandardowymi elementami jakie odbędą się w dniu Waszego ślubu.

Jak Was zatrudnić ?

To łatwe. Po prostu skontaktuj się z nami poprzez formularza kontaktowy.
Zaprosimy Was do naszego biura w celu poznania się, omówienia szczegółów i podpisania umowy.
W przypadku braku możliwość spotkania się osobiście, wszystkie formalności możemy dokonać online.
Trwa to 15 minut, po których możecie liczyć na nas, że dojedziemy gdziekolwiek odbędzie się Wasz ślub.

 

F

ZOBACZ

HISTORIE ŚLUBNE

Rekomendują Nas

[instagram-feed feed=1]
GALERIE PRYWATNE