MENU
Paweł Traczyk Fotografia Ślubna
/
ZOBACZ
GALERIE PRYWATNE

REKOMENDACJE

NINA + PRZEMEK

MIELEC

Taki dzień zdarza się raz w życiu. Dzień pełen emocji, osobistych wzruszeń, szczerego szczęścia, ale i stresu czy obaw o perfekcyjność każde chwili. Warto więc, otaczać się w tym dniu osobami, którym można całkowicie zaufać i zostawić je z powierzonymi im obowiązkami. To daje poczucie choć trochę ulgi w sercu :). Zanim poznaliśmy Pawła osobiście, poznaliśmy jego zdjęcia. Zauroczyły nas, gdyż oddawały charakter par, które były bohaterami fotografii. Ponad to były świetne warsztatowo. Uznaliśmy, że jest to profesjonalista z wrażliwością, której szukaliśmy. Z powodu odległości dogadaliśmy szczegóły on-line i telefonicznie, ale całkowicie nam to nie utrudniło zrozumienia. Recepta była najprostsza: po pierwsze wiedzieliśmy mniej więcej czego oczekujemy, po drugie użyteczne były referencje fotograficzne i po trzecie zaufanie do rad Pawła, który doskonale przewidywał co i kiedy się sprawdzi oraz jak zadziała. I nie pomylił się w ogóle. Był z nami podczas przygotowań do Ślubu, był podczas ceremonii w Kościele i był na Weselu, potem także na sesji plenerowej. Kiedy trzeba było z uśmiechem rozluźniał sytuację, szepną miłe słówko, pogodny i otwarty, w innych sytuacjach bacznie obserwował i rejestrował ulotne momenty. Złapał je wszystkie… dziś, zmaterializowane w albumie ślubnym, są naszą najpiękniejszą pamiątką! Dziękujemy.

MAGDA + ADAM

ZŁOTOPOLSKA DOLINA, WARSZAWA

Jedna rzecz utkwiła nam najdobitniej po naszym weselu, bo przecież wszystko inne było dokładnie zaplanowane i było oczywiste od dawna. Pozytywnie zaskoczył nas pewien przeuroczy człowiek, który uwiecznił najważniejszą dla nas w życiu chwile, podkreślając niesamowitą ilość detali, będących dopełnieniem tego magicznego dla nas dnia. Twoje zdjęcia uświadamiają nam ten wspaniały, jakże ulotny dzień, dzięki Twojemu wyczuciu chwili czuliśmy się wyjątkowo i tak zostało do dnia dzisiejszego. Dziękujemy.

AGNIESZKA + PAWEŁ

TŁUSZCZ, WARSZAWA

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Pawłem. Jego profesjonalizm połączony z poczuciem humoru, zaowocował fantastycznymi zdjęciami. Są one urzekające, prawdziwe i piękne. Oglądając je wracamy do tego cudownego dnia i przeżywamy wszystko od nowa.Swobodna atmosfera podczas pleneru zapewniła nam świetną zabawę. Mamy nadzieję, że będzie jeszcze wiele okazji, żeby poprosić Pawła o uwiecznienie ważnych wydarzeń na zdjęciach. Zdecydowanie polecamy!!!

ANETA + SIMON

ZŁOTOPOLSKA DOLINA, WARSZAWA

We would like to say a heartfelt thank you for all your hard work and dedication on our wedding day…. and even more so for the truly beautiful photographs you produced, that captured the most intimate of moments and a whole range of expressions that really told the story of our special day. We are overjoyed with our photographs and cant stop looking at them. It was a pleasure to have you with us on our wedding day and I can honestly say that you worked so discretely we had no Idea you were so near half of the time! We feel truly lucky that we found a photographer that shared our idea and love of how we wanted our wedding photos to look. Your reportage style has provided us with the perfect ending to our amazing day. WE WILL TREASURE OUR PHOTOGRAPHS FOREVER!E Thank you so much.

WIKTORIA + JAKUB

ŁOMIANKI, WARSZAWA

Fotografie są dla nas największą pamiątką z TEGO najważniejszego dnia. Dlatego na poszukiwania odpowiedniego fotografa poświęciliśmy kilka tygodni – dziesiątki przeanalizowanych ofert, kilka spotkań.Po spotkaniu z Pawłem decyzja była szybka i nie mieliśmy już wątpliwości, że dobrze wybraliśmy.Paweł jest profesjonalistą pod każdym względem.Zrealizował dla nas sesję narzeczeńską, reportaż ślubny oraz sesję plenerową.Każde ze zdjęć, które trzymamy dziś w rękach jest naszym małym, prywatnym dziełem sztuki i oddaje wszystkie emocje, które nam towarzyszyły. Podczas sesji narzeczeńskiej poznaliśmy olbrzymie poczucie humoru Pawła i od pierwszych chwil nie czuliśmy się skrępowani ani jego obecnością, ani trzymanym w jego rękach obiektywem. Podczas ślubu i wesela Paweł był „niewidzialny”, ale na zdjęciach uchwycił wszystkie emocje i wszystkie ważne dla nas chwile. Ukoronowaniem naszej współpracy była sesja plenerowa – pokonaliśmy wspólnie ponad 500 km i spędziliśmy dwa dni, aby zrealizować plener naszych marzeń. Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania ! Na uwagę zasługuje też nasz wyjątkowy album na zdjęcia. Wszystkie albumy realizowane przez Pawła wykonywane są ręcznie i na indywidualne zamówienie – przyciągają uwagę każdego, kto weźmie je do ręki.Z całego serca polecamy współpracę z Pawłem. Jesteśmy przekonani, że jeszcze nie raz spotkamy się z nim po dwóch stronach obiektywu:)

KASIA + PAWEŁ

GOSPODA NAD JEZIOREM, JÓZEFÓW

Chciałabym wraz z Mężem serdecznie podziękować Pawłowi za to, że wraz z aparatem:)był z nami w tym ważnym dla nas dniu i poprzez swój fotoreportaż ślubny sprawił nam przepiękną pamiątkę na całe życie.Pawła na swojego Fotografa Ślubnego wybraliśmy po uważnych poszukiwaniach, nie była to więc jedna z pierwszych ofert, jednak od razu po zobaczeniu jego zdjęć intuicyjnie podjęliśmy decyzję. Wybraliśmy artystę, człowieka, który kocha to co robi i od którego emanuje pozytywna energia. Jego pasja i profesjonalizm przekładają się na podejście do tematu fotografii, artyzm zdjęć i jakość finalnego fotoreportażu ślubnego. Paweł jest także osobą bardzo pomocną przy przygotowaniach do ceremonii i wesela, chętnie udziela praktycznych wskazówek, doradza, kontakt z nim jest więc przyjemnością i odejmuje stresu. Jest fotografem dyskretnym, jest świadkiem wydarzeń uwieczniającym magiczne chwile na zdjęciach, nigdy intruzem wysuwającym się na pierwszy plan. To niezwykle ważne, ponieważ można mu zaufać. Widać, że zależy mu, aby Para Młoda czuła się wyjątkowo oraz naturalnie i pięknie wyszła na zdjęciach – taki też jest efekt pracy Pawła. Dziękujemy więc pięknie jeszcze raz za wspaniałe zdjęcia które, trzeba zobaczyć bo jak tu je opisać:)profesjonalizm oraz przesympatyczny kontakt:) Serdecznie pozdrawiamy oraz polecamy Pawła.

IWONA + MARIUSZ

OTWOCK, WARSZAWA

Paweł jest świetnym fotografem, znającym się na swojej pracy, a przy tym szalenie sympatycznym. Zdjęcia wykonane przez Pawła oddają atmosferę i emocje, jakie towarzyszyły nam w dniu naszego ślubu i są przepiękną pamiątką, do której na pewno będziemy wracać z przyjemnością. Niewątpliwie atutem Pawła jest to, że wykonuje swoją pracę dyskretnie, jest „niewidoczny”, a jednocześnie cały czas obecny w centrum wydarzeń uwieczniając najważniejsze momenty z dnia ślubu… Dzięki współpracy z Pawłem, która przebiegała w przyjemnej, niezobowiązującej atmosferze, otrzymaliśmy piękne, reportażowe zdjęcia, które w pełni spełniły nasze oczekiwania. Jednym słowem – polecamy!

ANIA + PAWEŁ

SKARŻYSKO-KAMIENNA

Zdjęciami z wesela Paweł pokazał pełen profesjonalizm w uchwyceniu wielu ulotnych i niepowtarzalnych chwil, które są nieodłącznym elementem takiej uroczystości. Wspaniale wyeksponowany moment w ruchu, dbałość o detal i zamysł autora przejawiają się w każdej wykonanej przez Niego fotografii. Niesamowitym w twórczości Pawła jest to, że każde zdjęcie niesie ze sobą treść oddającą szczególny charakter sceny w kadrze. Dzięki temu w efekcie otrzymaliśmy wspaniałą opowieść o naszym ślubie i weselu utrwaloną na kartach albumów. Sesja plenerowa z Pawłem to mobilny plan zdjęciowy. Paweł potrafi z każdego wydobyć iskierkę profesjonalnego modela, co wyraźnie widać w efekcie końcowym Jego pracy. Współpracę z Pawłem wspominamy bardzo pozytywnie. Parom szukającym niezawodnego fotografa, z przyjemnością polecamy Pawła Traczyka.

ULA + PAWEŁ

RADOM

Bardzo cieszymy się ,że wybór fotografa padł właśnie na Pawła. Długo szukaliśmy kogoś odpowiedniego, aż trafiliśmy w dziesiątkę :) Atmosfera na sesji plenerowej była wspaniała i mimo, że wróciliśmy do domu bardzo zmęczeni, to wróciliśmy z uśmiechem na ustach i poczuciem niezwykle udanego dnia. Efektem są piękne zdjęcia, które dzięki kreatywności Pawła, są jedyne w swoim rodzaju ,nietypowe jak na sesje ślubną, co jest dla nas ogromnym plusem:)A albumy – boooskie! :) Pozdrawiamy i serdecznie wszystkim polecamy Pawła!

rekomendacje

JOLA + ROBERT

ZŁOTOPOLSKA DOLINA, WARSZAWA

Co do współpracy to nie mogliśmy wybrać lepiej! Mówię serio. Bardzo łatwo nawiązuję się z Tobą kontakt i jest on bardzo ciepły i przyjacielski od pierwszej chwili, co jest super i dużo znaczy w takim dniu jak ślub. Dziękujemy jeszcze raz za pomoc i wsparcie z Twojej strony w czasie nerwowych ostatnich przygotowań – gdyby nie Twoja pomoc Rob byłby bez butonierki na własnym ślubie. W czasie przyjęcia byłeś niezauważalny – nasi goście nie mogli uwierzyć, że zrobiłeś tyle zdjęć w czasie przyjęcia, nikt cię nawet nie zauważył na parkiecie. I o to chodziło. Pozdrawiamy gorąco:)

ASIA + ADAM

PRUSZKÓW, WARSZAWA

Piękne, rewelacyjne, świetne – tak o zdjęciach mówili nasi bliscy, a my całkowicie się z tym zgadzamy :) Albumy do pozazdroszczenia – kolaż zdjęć jaki stworzył dla nas Paweł jest po prostu kapitalny !!! Ciężko oderwać się od oglądania :) Współpraca z Pawłem to czysta przyjemność – wszystkie dodatkowe życzenia zostały spełnione w 100%. Na weselu prawie niewidoczny, jednak dowody na to, że był istnieją. Bardzo miło wspominamy sesję plenerową – dzięki Paweł za swobodną atmosferę i piękną pamiątkę na długie lata :) Wszystkim, którzy zastanawiają się nad wyborem fotografa, szczerze polecamy.

KASIA + TOMEK

ZŁOTOPOLSKA DOLINA, WARSZAWA

Praca z Pawłem to sama przyjemność! Jest przesympatyczny, posiada duże poczucie humoru, a przede wszystkim to profesjonalny fotograf! W takcie ślubu i wesela jest „niezauważalny”, przez co nie odczuwa się skrępowania przed obiektywem. Sesja plenerowa to rewelacyjna zabawa, którą będziemy wspominać bardzo długo. Efektem pracy Pawła są śliczne zdjęcia zamieszczone w bardzo eleganckim albumie. Polecamy wszystkim Młodym Parom, którym zależy na najpiękniejszej pamiątce z dnia ślubu, jaką są zdjęcia.

GOSIA + JACEK

SZYDŁOWIEC

Paweł to nie tylko świetny fotograf, ale też przesympatyczna i otwarta osoba. Cechuje go poczucie humoru oraz niezwykła dyskrecja podczas wykonywania swojej pracy. Jesteśmy zachwyceni zdjęciami (nasi Rodzice też) – są genialne:) Jest lepiej, niż myślałam – a przecież wiedziałam, że będzie dobrze:) Najbardziej zadowolna jestem z Twojej niesamowitej umiejętności uchwytywania atmosfery i fajnych momentów. Będzie co wspominać i za wiele lat. Zdjęcia, jakie otrzymaliśmy, spełniły z nawiązką nasze oczekiwania: oddały niesamowite emocje, jakie nam towarzyszyły oraz uwieczniły wszystkie najważniejsze momenty tego pamiętnego dnia. Sesja plenerowa była natomiast świetną zabawą. Przez cały czas kontakt z Pawłem by bardzo sprawny, co dla nas stanowiła ogromną zaletę. Album jest niesamowity! Samo wykonanie bardzo nam się podoba (w szczególności oprawa z matriału), a i zdjęcia wyglądają lepiej, niż na komputerze:). Jesteśmy niesamowicie zadowoleni:) Zdecydowanie i bez wahania – polecamy:)

rekomendacje pawel traczyk fotografia slubna

ZUZA + MICHAŁ

WARSZAWA

Jesteśmy zachwyceni współpracą z Pawłem i efektem końcowym jakim są przepiękne zdjęcia z naszego ślubu i bankietu. Jak tylko zobaczyłam w Internecie jego portfolio wiedziałam, że nie chcę nikogo innego. Tuż po ślubie, gdy goście przemieszczali się na bankiet, my z Pawłem przeszliśmy po Starym Mieście robiąc spontaniczną sesję w plenerze. Atmosfera była cudowna, pogoda nam sprzyjała, a wspólne pomysły na zdjęcia były fantastycznym sposobem na pozbycie się stresu. Na samym bankiecie Paweł był bardzo dyskretny i nawet nie wiemy, kiedy udało mu się „cyknąć” nam i gościom niektóre fotki. Te zdjęcia są uwiecznieniem najpiękniejszych emocji jakie przeżyliśmy w życiu i za to bardzo dziękujemy.

rekomendacje pawel traczyk fotografia slubna

DOROTA + MACIEK

CELESTYNÓW, OSTRÓW

Wybór fotografa nie był łatwą decyzją, ale Nasz okazał się strzałem w 10. Paweł to przeuroczy człowiek, a współpraca z nim to czysta przyjemność. Swoim profesjonalizmem sprawił, że czuliśmy się tego dnia wyjątkowo, a poczucie humoru Pawła było świetnym sposobem na pozbycie się stresu. W efekcie otrzymaliśmy wspaniałe niepowtarzalne zdjęcia, pełne magii, w pełni oddające klimat i emocje jakie nam towarzyszyły. Paweł! Dziękujemy za Twoje podejście do Nas, za przecudowne zdjęcia oraz za jedyny w swoim rodzaju album !

Retrobudka_fotobudka Garwolin Warszawa Mazowieckie

CZY WIESZ ŻE, WYBIERAJĄC NAS NA SWOICH FOTOGRAFÓW ŚLUBNYCH RETROBUDKĘ MASZ W SUPER PROMOCYJNEJ CENIE ?

Rekomendują Nas

P
[instagram-feed feed=1]
GALERIE PRYWATNE